World of Rabbit

World of Rabbit 1.2

Zostań króliczkiem w darmowej grze na Symbiana

Zalety

  • 3 gry w ramach jednej
  • Ciekawa grafika
  • Mozliwość zmiany wyglądu bohatera
  • Łatwe sterowanie

Wady

  • Przeszkadzają dziwne znaczki w menu

Bardzo dobry
8

World Of Rabbit to darmowa gra na dotykowe telefony z systemem Symbian. Wyróżnia się prostą, ale kolorową i estetyczną grafiką oraz różnorodnością rozgrywki. Na tle innych produkcji na Symbiana, World of Rabbit wybija się prawie pod każdym względem.

W World of Rabbit wcielisz się w królika, który ma za zadanie uratować swój świat przed złymi robotami. Gra składa się z 10 światów, a w każdym z nich znajdziesz 3 poziomy. Pierwszy z nich to wyścig, podczas którego musisz biec tak, aby uniknąć zderzenia z przeciwnikami. Do zebrania są także marchewki, za które zyskasz punkty. W drugim etapie trzeba zestrzelić wszystkie roboty na planszy. Ostatni poziom to puzzle, które musisz ułożyć, aby przejść do następnego świata.

W czasie przerwy, pomiędzy poszczególnymi poziomami, możesz zmienić wygląd króliczego bohatera lub pochwalić się ilością punktów w społeczności graczy World of Rabbit. Oprawa dźwiękowa jest całkiem miła i świetnie pasuje do grafiki. Dobrze dobrano poziomy trudności: pierwsze światy są bardzo łatwe, ale każdy następny nieco trudniejszy. Jakość grafiki można zmieniać, dzięki czemu posiadacze starszych modeli dostosują ją do swoich telefonów.

World of Rabbit to świetna gra, dla tych, którzy nie lubią nudy. Zmiany opcji wyglądu bohatera i 3 tryby gry sprawiają, że od World of Rabbit trudno się oderwać. To jedna z ciekawszych, darmowych gier na dotykowe telefony z Symbianem.

Najczęściej pobierane Akcji na symbian

Więcej
World of Rabbit

Download

World of Rabbit 1.2

Opinie użytkowników o World of Rabbit