World Of Rabbit - The Dig

World Of Rabbit - The Dig

Zostań hodowcą królików

World Of Rabbit - The Dig to darmowa gra, w której gracz musi opiekować się liczną gromadką królików. Trzeba je nakarmić, dać im zajęcie oraz zapewnić odpoczynek i rozrywkę. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Niebanalna grafika
  • Ciekawy pomysł
  • Gra w czasie rzeczywistym

Wady

  • Brak jednego celu w grze

Bardzo dobry
8

World Of Rabbit - The Dig to darmowa gra, w której gracz musi opiekować się liczną gromadką królików. Trzeba je nakarmić, dać im zajęcie oraz zapewnić odpoczynek i rozrywkę.

W World Of Rabbit - The Dig będziesz musiał się zająć całą kolonią królików, które w obawie przed złymi robotami rządzącymi na ziemi schowały się pod jej powierzchnię. Tam musisz zadbać o nie zapewniając im pracę, pożywienie oraz odpoczynek. Aby dostarczyć im żywności trzeba wybudować norkę (pokój) zieloną, aby wytworzyły energię - żółtą, a żeby się wyspały fioletową. Po pracy z chęcią odpoczną w błękitnym pokoju.

Za każdym razem gdy przekroczysz określoną liczbę zebranej żywności (marchewek tak konkretnie) przybędzie Ci nowy królik. Aby wybudować kolejną norkę, musisz zebrać odpowiednia ilość energii. Ciągle trzeba też kopać nowe pokoje, bo w przeludnionych norach gryzoniom niezbyt dobrze się mieszka. World Of Rabbit - The Dig ma bardzo ładną, kolorową grafikę, która fajnie komponuje się z nieco zwariowanym udźwiękowieniem. Jeśli lubisz gry, których akcja toczy się w czasie rzeczywistym i trochę tęsknisz za tamagotchi - sprawdź World Of Rabbit!

World Of Rabbit - The Dig

Download

World Of Rabbit - The Dig